DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Haber Merkezi

BAŞKANA EN GÜZEL JEST

Son Güncelleme :

07 Mart 2024 - 18:14

BAŞKANA EN GÜZEL JEST

 

MAHALLESİNDE İSMİ YAŞAYACAK

Süleymanpaşa Belediyesi Mart ayı meclis toplantısında, belediye başkanı Hüseyin Uzunlar’ın isminin Kumbağ Mahallesi’nde yapılan mahalle konağına verilmesi tüm meclis üyelerinin ortak kararı ile kabul edildi. Cumhur İtttifakı (AK Parti ve MHP) meclis üyeleri Kumbağ mahalle konağına Hüseyin Uzunlar isminin verilmesini teklif etti. Teklife CHP’li meclis üyeleri de destek vererek Kumbağ eski belde belediye başkanı da olan Hüseyin Uzunlar’ın adının mahallesinde ölümsüzleştirilmesini sağladılar.

Mart ayı meclis toplantısında gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından öneriler gündeme alındı. Cumhur İttifakı grubunun meclis üyeleri, Kumbağ mahalle konağı için isim önerisinde bulundular.

CHP GRUBU ÖNERGEYE DESTEK VERDİ

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından yapılan Kumbağ mahalle konağının önümüzdeki günlerde hizmete açılacağı belirtildi. 2009-2014 yıllarında Kumbağ’da belde belediye başkanlığı yapan, 2019-2024 yıllarında Süleymanpaşa Belediye Başkan yardımcılığı ve son 7 aydır başkanlık görevini yürüten Hüseyin Uzunlar’ın isminin Kumbağ mahalle konağına verilmesini talep ettiler. CHP grubu da Hüseyin Uzunlar isminin Kumbağ’da yaşatılması adına bu önergeye destek verdi. Önerge oy birliği ile kabul edildi.

MECLİS ÜYELERİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Meclis üyelerine bu anlamlı öneri için teşekkür eden Hüseyin Uzunlar; “Bu aslında benim için bir onur. Ben belediye başkan yardımcılığı, belediye meclis üyeliği, son 7 aydır da belediye başkanıyım. Benim çocuklarıma, torunlarıma bırakacağım en büyük miras. Bir faydam olduysa bu topluma, arkamdan da bu şekilde iz bıraktıysak ne mutlu bana. Yoksa siyasette en büyük kazanımımız sizlerin gibi dostlar. İyi ki de sizleri tanımışım. Hepinize çok teşekkür ederim.” diye konuştu. Habertrak/Serhat Yeşilipek

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

DÖVİZ KURLARI

Dolar DOLAR

ALIŞ

SATIŞ

FARK

Dolar EURO

ALIŞ

SATIŞ

FARK

Dolar İNG. STERLİNİ

ALIŞ

SATIŞ

FARK

Dolar İSV. FRANGI

ALIŞ

SATIŞ

FARK

Dolar KAN. DOLARI

ALIŞ

SATIŞ

FARK

Dolar ÇEYREK ALTIN

ALIŞ

SATIŞ

FARK

Dolar GRAM ALTIN

ALIŞ

SATIŞ

FARK

Dolar BITCOIN

FİYAT

DEĞİŞİM

ÇOK KAZANANLAR

ÇOK KAYBEDENLER

İŞLEM GÖRENLER